12.07.2018, 16:32
Бути актором і читачем просто
Акторська майстерність потрібна не тільки в театрі і кінематографії, вона може стати в нагоді при виступі на публіці з презентацією чи промовою, у діловому спілкуванні, а також в інших сферах нашого життя.

Учасники літнього бібліотечного табору«SummerCamp» зібралися на творчий майстер-клас, щоб познайомитись та пізнати секрети акторського мистецтва. Заняття відбувалися в формі цікавої бесіди, різноманітних вправ та ігрових прийомів. Присутні отримали навики щодо вміння триматися на публіці, впевнено спілкуватися з аудиторією, керувати своїми емоціями, ефективно працювати в команді, швидко приймати рішення та імпровізувати. Вони вчились щиро висловлюватись, дізналися як володіти голосом і жестами. В цьому їм суттєво допомогли вправи «Рухи для мобілізації», «Артикуляційна гімнастика», «Я в запропонованих обставинах», «Робота з уявним предметом». А насамкінець учасники весело і емоційно поставили гумористичну сценку в ролях «Бабуся в окуліста».

ПЕРЕГЛЯДІВ: 51


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота