22.11.2016, 16:37
Бібліотеки Рівненської області нагородили грамотами УБА
17-18 листопада 2016 року в м. Києві відбулася щорічна Конференція УБА «Українська бібліотечна асоціація: пошук майбутнього».

До участі у конференції з Рівненської області долучилися члени Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації Мамонець Наталія Пилипівна, директор Сарненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек (ЦСПШБ), Промська Олександра Леонідівна, заступник директора Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (РОУНБ) та Ступницька Світлана Петрівна, завідуюча відділом маркетингу та наукової роботи РОУНБ.

Основними темами для обговорення стали: адвокація, потенціал молоді у розвитку галузі та Асоціації, стандарти бібліотечно-інформаційної діяльності, сервіси та продукти УБА тощо.

Також під час конференції Президією УБА було нагороджено переможців конкурсів 2016 р. За кращий сайт районної/міської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) цінними призами було нагороджено Сарненську ЦСПШБ. (http://lib.sowa.com.ua). За популяризацію інклюзивних рішень грамотою УБА та подарунками нагородили Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації (http://bit.ly/2cE96l4).

ПЕРЕГЛЯДІВ: 299


Сучасна бібліотека
Блог про сучасні бібліотеки Рівного та області. Ми розповімо, що сьогодні готові запропонувати сучасні "книгозбірні" своєму користувачу і обіцяємо, що Ви будете здивовані.