16.08.2017, 17:04
Бібліотека провела гурман-вечірку для молоді
Влітку хочеться порадувати себе свіжими фруктами і овочами, адже в них є багато вітамінів, а отже потрібний заряд бадьорості та енергії. Бібліотечний SUMMERCAMP запросив всіх бажаючих взяти участь у гурман-дегустації «Смак літа», щоб більше дізнатися про здорове харчування та користь вітамінів в раціоні людини.

Присутні довідались багато нового і корисного про енергетичну цінність їжі, складали рейтинг шкідливих продуктів, почули багато цікавинок про фрукти та овочі. Бібліотекарі запропонували учасникам каскад «солодких» та загадкових завдань, розповіли про таємниці фруктової психології та навчали готувати вітамінні салати. Підлітки жваво спілкувались, ділились власними рецептами та отримали справжню насолоду від дегустації власноруч приготовлених десертів.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 195


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота