28.07.2017, 09:59
Арт-хаузне кіно в бібліотеці
Кіно має потужний вплив на серця і розуми молодого покоління. Тисячі глядачів щодня заповнюють кінозали, а ще більше людей дивляться фільми по телебаченню.

Щочетверга в обласній бібліотеці для молоді збираються любителі та поціновувачі кінематографу на сеанси якісного кіно.

Цього разу відбувся перегляд чудової французької комедії «Ані хвилини спокою» за однойменною п’єсою Флоріана Зеллера. Режисером фільму є знаменитий Патріс Леконт, сценарист, актор і автор коміксів.

Кінострічка знята  в дусі класичних трохи старомодних французьких комедій. В ній з приємною долею ексцентрики розповідається про один день з життя дантиста Мішеля Лепру. Метання героя, його людське бажання просто відпочити знайомі багатьом з нас.

В головних ролях знімалися перший комік Франції Крістіан Клав’є, актори Кароль Буке, Валері Боннетон, Россі де Пальма. Фільм дуже сподобався глядачам, адже кожен кадр поставлений неймовірно весело і красиво. Стрічка демонструється за сприяння кінодистрибутерської компанії «АrthouseTraffic».

ПЕРЕГЛЯДІВ: 192


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота