14.07.2017, 10:53
Інтерактивна гра «Країна Гідності» вчить рівненських дітей соціальним правам
Вже не вперше в читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді відбулася навчальна інтерактивна карткова гра «Країна гідності». Учасниками стали відвідувачі літнього бібліотечного табору «Summercamp».

Гравці, як члени парламенту вигаданої країни, приймали рішення щодо різних національних стратегій, які стосуються соціальних прав та кроків виведення уявної країни з кризи.

Під час гри молодь навчалася аргументувати свою точку зору, працювати в команді та поглиблювали свої знання про соціальні права.

Організатори запрошують усіх бажаючих долучатися до гри на наступних зустрічах у книгозбірні (вул. Київська, 18). Особливиі навички чи додаткові знання не потрібні, крім інтересу та мотивації пізнати соціальні права людини.

 

ПЕРЕГЛЯДІВ: 158


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота