20.12.2015, 22:17
FRI-D Club: St.Nickolas tea-party у Рівному
Цієї суботи п`ята вечора у FRI-D Club присвячена традиційному англійському чаюванню під звучання новорічних пісень. Поспілкуватися англійською, знайти нових друзів та пригоститися на чаюванні солодощами завітало близько 20 учасників клубу. Зустріч відбулася в суботу 19 грудня у Рівненській державній обласній бібліотеці.
Тисяча галонів чаю, і п`ять сотень печива цілком достатньо для однієї дружби.
(Рей Бредбері)
 
Зимові свята вже маячать на горизонті. І вечір Святого Миколая - найкращий час підвести підсумки року, поділитися очікуваннями в дружній атмосфері.

"Ідея провести святковий FRI-D Club у форматі tea-party виникла аби створити передноворічний настрій, якого часто бракує в метушні будніх днів", - говорить Катерина Лелях, координатор FRI-D English Club у Рівному.
В ході зустрічі учасники похвалилися отриманими подарунками, поговорили про походження свята, спільні та відмінні риси українського та англомовного святкувань. Дізналися хто такі teetotal та про популярний нині рух Straight edge - субкультуру, характерними рисами якої є повна відмова від наркотиків (включаючи узаконені алкоголь і тютюн). Солодкий настрій дарували мандарини, шарлотка, імбирне печиво, цукерки... Смаколики, яких було більше, ніж вдосталь.
 
Постійний учасник англійського розмовного клубу, Дмитро - ділиться враженнями:
"FRI-D Club - це велика змога попрактикувати англійську. Збірка була захоплюючою, пізнавальною та смачною."
Англійський розмовний клуб - це більше 2 років щотижневих зустрічей з переглядом фільмів, грою у веселі ігри, читанням цікавих історій та їх обговоренням англійською мовою. Створений з метою поліпшення розмовних навичок англійською, тут кожен може отримати задоволення від спілкування в невимушеній атмосфері. Зустрічі відбуваються щосуботи о 17:00 в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки (м. Рівне, вул. Короленка, 6)
 
Витрачайте свій час ефективно! Приєднуйтесь до спільноти FRI-D Club`у ВКонтакті: https://vk.com/fridrivne

 

ПЕРЕГЛЯДІВ: 1581


Самофал Анжеліка