Сергій Притула та «Вар’яти» їдуть на Рівненщину

17.02.2016

Сергій Притула та «Вар’яти» їдуть на Рівненщину

З 10 по 20 березня Сергій Притула та «Вар’яти» презентуватимуть нову гумористичну програму у Березному, Кузнецовську, Сарнах та Здолбунові. Також їхні творчі дороги проляжуть містечками Волині та Хмельниччини.

Івент-агенція «Мегаподія» продовжує співпрацю з «Варятами» після січневих аншлагових концертів у Володимирі-Волинському та Ковелі. Повні зали у Івано-Франківську та Чернівцях останніми днями, вкрай насичений графік концертів та зйомок  – підтвердження того, що «Вар’яти» розвиваються, ростуть, здобувають шалену популярність у публіки.

Вони традиційно не жартують про політику. В їхніх номерах немає матів і жартів нижче пояса. В основному теми з нашого побуту. Глядачі радісно сприймають і жарти про тещу і зятя, і про курйози у мандрівках, і цікаві історії з варятського життя гумористів.

Отож, ми вирішили організувати тур гумористичного шоу і на Рівненщині. У райцентри, на жаль, досить рідко приїздять відомі і знамениті артисти. Можливо, «пік» глядацької шани припадає на виборчий період. А це ж несправедливо!

Але є три важливі факти:

– Квитки на концерт гумор-шоу «Варятів» – це гарний подарунок до 8 березня!

– Сміх та гумор продовжують життя. Концертні гормони радості будуть зовсім не лишніми у нашому не завжди радісному сьогоденні.

– Березне, Сарни, Кузнецовськ, зустрічайте! І особливий сюрприз – у Здолбунові буде два концерти, о 16-тій та о 19-тій. Отож, зможуть потрапити і рівняни, які чекають Сергія Притулу з новою програмою. 

, , переглядів: 583

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *