Рівне vs Полтава: де міська влада відкритіша?

11.08.2014

Рівне vs Полтава: де міська влада відкритіша?

Рівненські активісти дуже часто наголошують на тому, що наша міська рада є закритою для отримання будь-яких коментарів. Та у Полтаві, схоже, ситуація ще складніша…

Тут, як розповідають місцеві колеги, міський голова Олександр Мамай взагалі намагається журналістам та пересічним мешканцям «не потрапляти на очі». Як стверджують самі кореспонденти, мера можна побачити тільки під час запису позитивних новин: якщо відкривають школу, дитячий садок чи ще якесь питання, в якому міського голову показують у позитивному світлі.

Цікаво й те, що зараз відбуваються судові засідання, на яких міського голову Олександра Мамая обвинувачують у тому, що він голосував за надання земельної ділянки своїй падчерці. Тим самим, кажуть ініціатори судового розгляду, мер порушив статтю 172-7 Адміністративного кодексу України. Натомість сам Олександр Мамай на суди не з’являється і, як кажуть пересічні мешканці, «просто впевнений у своїй правоті, знає, що йому за це нічого не буде».

Заступники очільника міста теж не вирізняються багатослівністю. Отримати коментарі у когось з них – справа не проста, спочатку потрібно пройти рівень прес-служби, яка вас направить до профільного чиновника. І не факт, що навіть після цього вам вдасться отримати відповідь на питання, яке вас цікавить.

Тому у Полтаві існує думка, що міська рада – це тільки гарне біле приміщення, а насправді в ньому багато «скелетів у шафах»… Певно, чиновникам міста є що приховувати, якщо вони настільки бояться зустрічі з представниками громади та преси…

 

, , , , переглядів: 1 135

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *