Призначати заступників треба по-європейськи

15.01.2015

Призначати заступників треба по-європейськи

Зараз у Рівному, як і до свят, продовжують активно обговорюють кого Хомко призначить заступником і на кого покладе кураторство з питань інвестицій, містобудування та архітектури.

(До речі, мене – затятого противника такої кількості заступників, яка є наразі у міського голови – переконали, що ця посада потрібна. Спілкувався із декількома начальниками управлінь. Кажуть, що інакше рівняни можуть довго чекати вирішення своїх питань).

Однак мені здається, якщо вже ми рухаємося у Європу, говорити треба про інше. Хоча і в контексті призначення заступника.

Мене, як рівнянина, як мешканця Ювілейного, і більше того, як депутата, що представляє інтереси всієї громади Рівного, цікавить що зробив Андрій Філін за чотири роки перебування на посаді. Дуже хочу почути його звіт про те, що він особисто зробив для Рівного.

А після звіту цікаво почути від нього відповіді на запитання – наприклад, як так сталося, що дозволи на будівництво видавалися тільки за наявності однієї "буд.прив`язки"? Або скільки інвестицій було заведено у місто? Або як правильно написали у коментарях під записом у моєму Фейсбук – треба запитати яких успіхів Філіну вдалося досягнути у боротьбі з незаконно встановленими “малими архітектурними формами”…

І якщо вже дивитися на питання призначення глобально, по-європейські, то треба говорити і про те, що необхідно припиняти практику призначень без консультацій із депутатським корпусом, обговоренням з представниками громади.

, переглядів: 694

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *