Мої депутатські підсумки року

31.12.2014

Мої депутатські підсумки року

Завершується цей непростий для всіх нас рік, який був сповнений різними доленосними для України подіями. Час підбивати підсумки і хочу прозвітувати перед громадою Рівного чим я займався, що зробив як депутат міської ради.

Завершується цей непростий для всіх нас рік, який був сповнений різними доленосними для України подіями. Час підбивати підсумки і хочу прозвітувати перед громадою Рівного чим я займався, що зробив як депутат міської ради.

Однією з головних діяльностей цьогоріч було сприяння народному протесту на рівненському Євромайдані. Громада мене обрала, громада вимагала кращих умов життя – тому я би не дозволив собі проігнорувати волю рівнян. До всього у мене були й власні мотиви – у мене два сини і я не хотів, щоб у них була доля тих студентів, яких жорстко побив Беркут.

Отож із самих перших днів я із побратимами допомагав встановлювати намети, брав участь у забезпеченні тих, хто стояли на нашому рівненському майдані, привозили їм теплі речі, їжу, дрова. Також із колегами брали участь у цілодобовому чергуванні, а також упродовж усього часу допомагав відправляти рівнян до Києва.

А в лютому, на жаль, декого довелося приймати зі столиці… Я був одним із тих членів у комісії, що займалася доправленням і похованням наших загиблих рівнян із Небесної сотні… Під час революційних подій брав активну участь у позачергових сесіях, на яких увалювалися важливі рішення про підтримку громади Рівного, ухвалювали звернення до Верховної Ради, до органів влади. Міська рада була на стороні людей, ми відгукувалися на рішення народних Віче, які відбувалися щотижня на майдані.

До речі, про сесії і засідання комісій – цьогоріч пропустив тільки одну сесію міської ради (причину маю поважну), відвідав 96% засідань комісій і моєї рідної (постійна комісія з питань науки, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, зв`язків з громадськими об`єднаннями та засобами масової інформації) і ті, на які мене запрошували колеги.

Постійно працював із звернення громадян – злічити кількість усних і письмових звернень немає можливості. Вирішував питання на своєму окрузі (соборна 257 – перекривати дах, соборна 414 – за власний кошт козирки, підвальні приміщення – і допомагав перекривати дах, і надавав кошти на ремонти у прибудинкових територіях тощо. Продовжую опікуватися гуртожитком на Соборній 257, по якому уже виграли купу судів різних інстанцій і його таки буде передано у комунальну власність. Наразі я є членом міжвідомчої комісії про взяття іще одного гуртожитку в комунальну власність.

Оскільки опікуюся розвитком спорту у Рівному – цього року багато зроблено в цій галузі: допомагав організовувати спортивні змагання із дзюдо, греко-римської боротьби – вносив посильний вклад у те, щоб вони відбулися. Доклав зусиль, щоб вшосте відбувся також і Кубок майбутніх чемпіонів (він, до речі, є візитівкою міста у напрямку дитячо-юнацького спорту (футбол). Ми з колегами при прийнятті бюджету-2014 лобіювали заміну паркетного покриття у ДЮСШ №4, що і було зроблено. На черзі НВК №26. Під кінець року з колегами-депутатами лобіювали питання щодо облаштування стадіону зі штучним покриттям у Рівному – завдяки нашій наполегливості члени обласного виконкому Федерації футболу в області проситимуть центральний апарат спрямувати кошти саме у обласний центр.

Із співаком Олександром Невже, етно-гуртом «Дуліби» (керівник Микола Орешко), актором Олексієм Заворотнім організували більше 10 благодійних концертів – і в дитбудинках, і в госпіталі. Їздили навіть на полігон, де на ротацію приїжджали вояки з різних частин України, яким ми співами підвищували бойовий дух.

Під час цьогорічної благодійної акції «Мистецтво заради життя» до Дня міста було зібрано 70 тисяч гривень для придбання у госпіталь апарату для очищення ран та крові, а також лікарських засобів. Також під час чергової виставки голубів та декоративних птахів, яку я допомагав організувати, ми збирали кошти для наших військових.

Іще одна форма моєї роботи – контроль. Наприклад, стежив щоб якісно виконали ремонтні роботи у бібліотеці на Соборній 416. Контролюю і хід робіт по оздобленню фонтану на Ювілейному у дендропарку «Хімік». Міський голова запевнив мене, що у наступному році (весною) завершать роботи по ремонту чаші фонтану, а також робити по оздобленню території довкола (лавки для відпочинку, зроблять освітлення фонтану та однієї з алей.

Узагалі моя мрія зробити цей парк справжнім місцем для відпочинку – обладнати-відремонтувати спортивні майданчики, щоб м’ячі не залітали на дитячі площадки, почистити став, облагородити біля нього береги, встановити альтанки – тобто зробити все те, що дозволить рівнянам комфортно відпочивати. Поки що це мрія, але найближчим часом вона втілиться у життя.

Думаю, що наступний рік принесе багато можливостей, щоб завершити усі проекти та зробити багато чого нового та кращого. Я усіх нас вітаю із Новим роком і Різдвом Христовим, яке уже скоро будемо раді святкувати! Миру нам і радості, любові, сил та натхнення! Божого благословіння. Слава Україні!

переглядів: 816

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *