«МЕГАПОДІЯ» на пляжі у Хрінниках зібрала на потреби армії 3500 гривень

07.08.2014

«МЕГАПОДІЯ» на пляжі у Хрінниках зібрала на потреби армії 3500 гривень

 

Цьогорічний четвертий фестиваль «AQUASPHERE», що вже традиційно у розпал літа проходить на узбережжі Хрінницького водосховища, пройшов яскраво і вдало. Про це свідчать відгуки в групі «Мегаподія» «вКонтакті». Успіху цього грандіозного заходу завдячую передусім Демидівській районній владі, яка посприяла його проведенню. Натомість минулоріч місцева влада фестиваль фактично зірвала.

 Хедлайнером цьогорічної «AQUASPHERE» став гурт «Дзідзьо», який знову продемонстрував своє серйозне ставлення до нинішніх подій в Україні. Нещодавно музиканти разом зі мною, як  організатором їх концертів в Україні, придбали для українських військових тепловізори і передали їх в зону АТО. І цього разу, враховуючи нинішню ситуацію в країні, я і моя команда не могли залишитися осторонь подій, що відбуваються на сході. Тому паралельно із концертом волонтери в рамках проекту «Збережи життя» збирали кошти на потреби армії.

 На території проведення фестивалю стояли скриньки для збору коштів українським воякам. І хоча захід відвідали більш як три тисячі осіб, до скриньок пожертвували лише півтори тисячі гривень, і це незважаючи на постійні заклики ведучого допомогти українським солдатам. Тому частину із коштів, виручених від продажу квитків, – дві тисячі гривень – додав я. Тож загальні 3500 гривень підуть на підтримку солдат із Демидівського району, яких відряджають у зону АТО. Ця сума – невелика, але кожна така пожертва – це додатковий бронежилет для наших солдат. Сьогодні на Демидівщині ініціативна група акумулює кошти саме для закупівлі бронежилетів, тож усі зібрані гроші передали їм.

 Я вважаю, що кожен, для кого «патріотизм» – це не просто гучне слово, повинен у цей непростий для України час зробите все, що залежить від нього, аби зберегти нашу землю, життя і здоров’я кожного солдата, кому випало нині зі зброєю в руках захищати наш з вами cпокій. Тому агенція «Мегаподія», яку я очолюю, щоразу, організовуючи гучний захід, пам’ятає про солдат і робить свій невеличкий внесок на їх підтримку.

  І надалі частину  виручених коштів з наступних концертів, організованих «Мегаподією», також буду направляти на підтримку українських солдат.

Роман Яворський 

, переглядів: 956

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *