Майстерня Психології: Конфліктологія

19.01.2016

Майстерня Психології: Конфліктологія

Як вирішити існуючий конфлікт? Секретами успішного досвіду комунікації з людьми усім зацікавленим поділилися три професіонали власної справи. Інтенсив-практикум на тему «Конфліктологія» відбувся в суботу, 16 січня.

«Конфліктологія» стала темою другої зустрічі в рамках проекту «Майстерня Психології». Три спікера протягом 4х годин розповідали все, що потрібно знати про конфлікти. Захід відвідали студенти, громадські активісти міста й ті, хто має намір розвивати себе як особистість.
Під час тренінгу розглянули що є конфліктом, його види та обговорили етапи вирішення конфлікту в сфері сім’ї та бізнесу.
 
Про позитивні і негативні сторони конфлікту розповів присутнім тренер з 10 річним досвідом, консультант «Сімейного Клубу» – Сергій Терентьєв. Він каже: «Конфлікт – це те, що буде завжди. Вважати конфлікт поганим, як вважати дощ поганим. Як тільки ви починаєте уникати конфліктів – ви програєте, втрачаючи грандіозну можливість розвитку.»
Передав життєвий досвід успішного вирішення конфлікту – відомий журналіст та телеведучий, Віталій Голубєв. Говорить: «Конкуренція є в будь-якій галузі. Якщо взаємодієш з багатьма людьми – мимоволі твої інтереси перетнуться, спричинивши протиріччя. Але негативні наслідки конфлікту можливо мінімізувати обдумуючи свою реакцію, прогнозуючи до чого вона призведе. Визначте, що для Вас важливіше: виграти на короткий час чи зберегти стосунки в довгостроковій перспективі.»
Що таке пекельна кухня знає не з чуток Максим Мотрук. Нині він успішний підприємець та керівник. А в свій час переймав кулінарний досвід на італійській, грузинській, російській, польській кухнях. Згадуючи колорит мандрів Європою, розповідає: «Менталітет усюди різний. Але навіть психолог не буде ефективним, допоки колектив не домовиться між собою. Допомагати одне одному – ініціатива, що повинна бути двосторонньою».
Інтенсив-практикум відбувався у форматі діалогу, тому кожен учасник  мав змогу висловити своє бачення, задати запитання, отримати практичні поради з розв’язання конфліктів.
«Захід мені сподобався, тому що я отримала відповідь на два запитання з якими я приходила», – ділиться своїми враженнями від заходу телеведуча, Олександра Штиленко.  «Маю намір скористатися ними в майбутньому аби владнати дві конфліктні ситуації, які зараз мене турбують.»
На завершення заходу – в якості приємного бонусу – серед присутніх учасників розіграли книгу Анатолія Некрасова «Живі думки». Переможницею стала Даша Забегаліна.
 
 «Майстерня Психології» – проект первинного осередку ФРІ «Рівне Активне». Завітати на зустріч може кожен зацікавлений в саморозвитку. Наступна зустріч відбудеться вже в лютому. Долучайтесь до спільноти «Майстерня Психології» ВКонтакті та стежте за анонсами групи: https://vk.com/upfri
, , переглядів: 1 084

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *