Концерт «Скрябіна» на батьківщині Берташа минув під ноткою благодійності

08.07.2014

Концерт «Скрябіна» на батьківщині Берташа минув під ноткою благодійності

 
 
Більше тисячі своїх прихильників зібрав улюбленець усіх поколінь гурт «Скрябін» і його незмінний фронтмен Кузьма цієї суботи, 5 липня, на місцевому стадіоні Рокитного. Те, що Кузьма приїде у невеличкий районний центр на Поліссі, скептично налаштовані рокитняни не вірили до останнього. Так само не вірили і минулоріч, що у те ж Рокитне приїде Дзідзьо.Виступ легендарного українського гурту "Скрябін" став для мешканців провінційного містечка став справжньою мегаподією. Концерт став можливим завдяки запрошенню артиста місцевим бізнесменом Олександром Макарчуком спільно з агентством «МЕГАПОДІЯ». Яскраве світло, якісний живий звук і велика сцена – незмінні атрибути виступу гурту, який любить і поважає своїх прихильників і якого, відповідно, люблять і поважають мільйони українців. Саме тому у маленькому містечку концерт пройшов на столичному рівні.
 
«Скрябін» виступав у Рокитному вперше, і це лише підігрівало бажання потрапити на концерт «Скрябіна». Незмінна харизма Кузьми, його оригінальні жарти, як завжди, додали драйву в його виступі. Стадіон тисячею голосів підспівував старі хіти і купою позитивних емоцій сприймав нові. Справжньою «фішкою» виступів Кузьми стали коломийки, які дружно підспівували глядачі.
 
«Скрябін» і креативна агенція «МЕГАПОДІЯ» влаштували справжнє свято до дня Івана Купала у невеликому поліському містечку. Дітей до 9 років запросили на концерт безкоштовно. Поліський край, як відомо, багатодітний, тому доводилося спостерігати картину, як, наприклад, дев’ятеро дітей привели на концерт свого батька.
 
Також «МЕГАПОДІЯ» і «Скрябін» разом зробили добру справу для мешканки Рокитного Тетяни Кулакевич, яка важко хворіє і потребує вартісного лікування. 4 тисячі гривень з продажу квитків організатори віддали дівчинці, як невеличкий внесок у те, аби вона можна повернутися до повноцінного життя.
, , переглядів: 1 656

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *