DZIDZIO передав на схід тепловізори та національну символіку

29.07.2014

DZIDZIO передав на схід тепловізори та національну символіку

Улюбленець молоді україномовний гурт DZIDZIO взимку та навесні у час буремних революційних подій проїхався майже 20-ма містами України із всеукраїнським туром єднання, який організувала агенція «МЕГАПОДІЯ», на підтримку української мови, патріотичного духу громадян. Влітку хлопці продовжили свій вояж концертами на стадіонах країни. А днями музиканти зробили свій невеличкий внесок на підтримку наших військових, які боронять територіальну цілісність держави на сході країни.

 

Музиканти із гурту DZIDZIO передали військовим з 24-ої механізованої бригади тепловізор, 100 футболок, прапор України та ще один тепловізор – в іншу гарячу точку на сході країни. Сьогодні українці повинні нагадати солдатам, що ті не одні, що за наших вояк тримає кулаки вся Україна. Українська армія ціною власного здоров`я, а подекуди й життя, захищає кожного з нас. Тож кожен патріот зобовязаний підтримати наших захисників. Принаймні, добрим словом.

 

Для довідки: 24-а окрема Залізна механізована бригада (ВЧ А-0998 м. Яворів, Львівська обл.) — це механізована бригада в складі 13-го армійського корпусу Збройних сил України, яка сьогодні базується поблизу селища Довжанське в Луганській області.

переглядів: 904

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *