Догляд за волоссям та шкірою взимку

10.02.2015

Догляд за волоссям та шкірою взимку

Взимку часто виникає така неприємна проблема − сухість шкіри та волосся. Причиною цього є не тільки холодна температура повітря на вулиці, а й штучне обігрівання в приміщенні, також перепади температур, коли ви з вулиці заходите в приміщення та навпаки. Тому потрібно знати, як правильно доглядати за шкірою та волоссям взимку, щоб навесні витратити менше часу та сил на їхнє відновлення.

 

Не вмивайтеся дуже теплою або зовсім холодною водою. Засіб для зняття макіяжу вибирайте відповідно до свого типу шкіри та її стану. Обов’язково користуйтеся тоніком, що допомагає прибрати залишки засобів для очищення шкіри та нормалізує кислотно-лужний баланс. Для підтримання водного балансу обирайте зволожуючий крем, найкраще якщо це буде комплекс денного та нічного.

Також не забувайте про маски для обличчя. Чудово, якщо вони будуть із заморожених фруктів чи ягід. Живить добре шкіру маска із сиру та яєчного жовтка. Взимку шкірі потрібні засоби, що містять масла та олії.  Сонячні промені взимку не відрізняються за дією від літніх, тому, щоб захистити шкіру, використовуйте крем. Але наносити його на шкіру потрібно не менш, ніж за півгодини до виходу на вулицю.

Також необхідно пам’ятати, що холод приносить шкоду не тільки нашій шкірі, але й волоссю. Волосся також стає слабким, сухим та ламким. Тому потрібно використовувати маски, збагачені такими поживними речовинами, як вітамін Е та вітамін А.

Також через носіння протягом  тривалого часу головного убору, що є обов’язковим взимку, до речі, виникає посилене вироблення секретів сальними залозами, до цього додаємо сухість голови, і нерідко може виникати лупа. Для того, щоб цього уникнути, раз на тиждень потрібно використовувати шампунь глибокого очищення.

Ще одна проблема, що виникає взимку, − це електризоване волосся. Для цього використовуйте шовкову наволочку для подушки, а також після миття голови промокніть волосся шовковою тканиною. Не мийте волосся гарячою водою. Перестаньте або намагайтеся знизити використання фену, плойки, «прасочки» для волосся. Якщо негайно потрібно висушити волосся, то спочатку нанесіть кондиціонер, а потім сушіть, але в щадному режимі.

 

переглядів: 729

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *