ДОБРОякісна епідемія!

13.02.2013

ДОБРОякісна епідемія!

Нас лякають епідемією грипу. Хай вона йде кудись, наприклад, в болото. А натоміть хай наше суспільство охопить епідемія добра…

Кожна людина в процесі життя набуває певних рис характеру. Про багатьох людей можна сказати, що вони є добрими. Але чомусь ми можемо так сказати не про всіх людей, які нас оточують. Які ж люди є добрими, а які ні? І як вимірюється рівень доброти в людині? На усі ці питання неможливо дати вичерпну відповідь.

Вікіпедія визначає добро як категорію етики, якою позитивно оцінюють певну поведінку, явища чи події. Отже, залежно від вчинків людини можна судити є вона доброю чи злою. Існує такий вислів, що «добро наказуємо». От і закрадається у душу думка, що не усім і не завжди потрібно допомагати, не до всіх людей належить привітно ставитися. Не кожному, хто потребує, ми висловлюємо співчуття чи радіємо за успіхи. Хоча думаємо, що не погано було б зробити щось добре. Та чомусь не робимо, і причини бувають різні: брак часу, нестача енергії. Але ж так душа може зачерствіти, втратити свою красу. Кожна людина хоче, щоб її вважали доброю. На мою думку, доброта у людини просто так не з’являється. Переживши певні негативні події, стоїш як на роздоріжжі, обираючи між добром і злом. Відповісти злом завжди найлегше. Та у житті, коли щось втрачаєш, неодмінно натомість знаходиш цінніше. Небесні сили самі вирішують кому і що подарувати. Найбезціннішим подарунком, яким володіє не кожний, є доброта. Цей подарунок насправді не можна ні купити, ні продати. Історія зберігає імена людей, які творили добро, серед нас є люди, які, незалежно від обставин, намагаються залишатися добрими. Потрібно наслідувати такі приклади. Добро зберігає як духовну, так і зовнішню красу, адже є незаперечна істина, що в дитинстві людина має таке обличчя, яким наділила її природа, а в старості – яке заслужила. Отож, плекаймо добро у душах, допоможемо красі врятувати світ.

 

переглядів: 1 331

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *