Чи важливо постійно вживати амінокислоти

17.10.2016

Чи важливо постійно вживати амінокислоти

Отримав таке запитання: "Цікавить Ваша думка щодо Омеги3, маю на увазі, чи важливо постійно вживати ці амінокислоти дітям і дорослим…?

Якщо цікавить, то я думаю так:
Дуже важливо. Хоча, Омега-3 – це не амінокислота, а поліненасичена жирна кислота. Однак, у мене створюється враження, що останнім часом нас хочуть підсадити на комбікорма, мов магазинних курочок, які потрапляють в магазин у вигляді тушок з масою 3-4 кг через 30-40 днів після вилуплення.

Омега-3 та інші жирні кислоти в достатній кількості є в морській рибі та деяких інших продуктах. Що заважає потратити ті гроші, які планувалися на покупку препарата, для купівлі і споживання нормальної риби? Якщо йти таким шляхом, то дуже скоро у людей зникне потреба у фруктах, овочах, м"ясі, рибі, молочних продуктах і т.д. В магазинах будуть лише мішки з пластівцями типу Whiskas (як для котів) у вигляді апельсинів, риби, по формі банана тощо. У складі таких пластівців будуть білки, жири, вуглеводи, мікроелементи, вітаміни, омега-3 і все, що необхідно. І буде порядок.

Невже ви вірите, що від соку, навіть свіжовіджатого, більше користі, ніж від цільного фрукта? Невже ви вірите, що від картопляного крохмалу більше користі, ніж від цільної картоплі? І невже ви думаєте, що від витяжки з риби (омега-3) більше користі, ніж від самої риби?

переглядів: 622

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *